مشاوره و سفارش

فرش

فرش یک دسته از کالا می باشند که به عنوان زیر انداز استفاده می شوند و تقریبا نوع تولید و الیاف بافت آنها مشابه می باشند و کیفت آنها بسته به تراکم بافت و نوع کیفت الیاف متفاوت می باشد و از قدیم الایام برای ما ایرانی ها نوع زیر انداز بسیار مهم بوده است و به عنوان کالای سنتی نیز محسوب می شود.

پشتی

سرویس 7 تکه پشتی سنتی ترمه مدل شاه پسند با محصولی جدید از ترمه سرمه می باشد که توانسته محبوبیت زیادی در بین مردم ایران بدست آورد . این سرویس زیبا برای یک فضای 2 متری بسیار مناسب می باشد و میتواند زیبایی دکوراسیون شما را 2 برابر کند. این سرویس برای جهیزیه عروس بسیار مناسب می باشد و باعث می شود که جهیزیه عروس تکمیل شود.

تابلو

تابلو فرش به فرش‌هایی گفته می‌شود که معمولاً جنبه تزیینی دارند. این فرش‌ها همانند تابلو قاب شده و بر روی دیوار نصب می گردد. و به دو نوع دست بافت و ماشینی تقسیم می گردد. ایران در اين زمينه یکی از بزرگترین تولید کنندگان تابلو فرش در دنیا میباشد. شهرسردرود پایتخت تولیدکنندگان بزرگ تابلوفرش دستباف محسوب میشود و فروشندگان زیادی نیز مشغول این هنر میباشند و این هنر اشتغالزایی و ارزآوری بسزایی نیز داشته‌است.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع فرش و پشتی و تابلو

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مشاوره و فروش

مدیریت مجموعه ما