فروش فرش
خانه / فرش گبه / مرکز فروش عمده گبه فرش فانتزی

مرکز فروش عمده گبه فرش فانتزی

گبه فرش فانتزی یکی از محصولات کارخانه های بافت ماشینی کاشان می باشد و  به صورت عمده و خرده در بازار ها و مراکز فروش مختلف با فیمت خوب و مناسب به فروش می رسند.فرش گبه ها   انواع مختلفی داشته و در طرح های متنوعی تولید و توزیع می شوند

 

گبه فرش فانتزی

 

 

 

طرح گبه های سنتی

 

استفاده از فرش های مختلف از زمان های قدیم بسیار مورد توجه بوده است که قبلا انواع دستباف آن را مورد استفاده قرار می دادند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن دستگاه های مختلف،انواع فرش ماشینی تولید شده و با قیمت مناسبتر از انواع فرش دستی به فروش می رسند.
گبه فرش نیز هم در نوع دستی و هم در نوع ماشینی در طرح ها و رنگ های زیبا موجود می باشد و در بازار های کشور خرید و فروش می شود. گبه فرش فانتز یکی از پرطرفدارترین و پر فروش ترین نوع کالا می باشد که در انواع و ابعاد مختلف تولید و توسط خریداران تهیه می شود و مورد استفاده در مکان های مختلف قرار می گیرد.
البته در کنار فرش گبه فانتزی انواع دیگر آن نیز بسیار محبوب بوده و هر کدام از آن ها متناسب با سلیقه مشتری در بازار خرید و فروش می شوند.

 

 

 

رنگبندی انواع فرش گبه ایرانی

 

فرش گبه بسیار نرم و با دوام می باشد و دارای رنگ بندی های بسیار زیبا و دلنشین است. این فرش علاوه بر استفاده در فضاهای مختلف خانه در بیرون نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
کسانی که به تفریح و استراحت راحت در بیرون از منزل علاقه دارند از این نوع فرش استفاده کرده و آن را همراه خود می برند.

برخی از رنگبندی های زیبای این فرش عبارتند از:

  • سرمه ای
  • طوسی
  • آبی فیروزه ای
  • کرمی
  • گردویی

و چند رنگ دیگر که زیبایی خاصی به این فرش ها مخصوصا نوع فانتزی آن می بخشد. رنگ بندی این فرش ها در حدود ۶ تا ۸ نوع رنگ می باشد و همین تنوع باعث انتخاب کالا به شکل دلخواه می شود.

 

 

تولید فرش گبه های جدید ماشینی

 

کاشان شهری است که در تولید انواع فرش های دست بافت و ماشینی شهره جهانی داشته و تولید کنند گان سعی بر ان داشته اند که انواع مدل های فرش های سنتی را با بهترین مکانیسم و  تکنولوژی روز دنیا به صورت ماشینی بافت نمایند .

گبه های سنتی نیز به همین منوال در کارخانه های تولید گلیم فرش و  گبه تولید می شود که توانسته یکی از پر مصرف ترین زیراندازه های خانه های ایرانی باشد.

گبه ها بافتی شبیه به فرش های ماشینی دارد و  انها را از گلیم فرش ها به روشنی متمایز می نماید چراکه انها بافتی هم سطح و بدون پرز دارند.

گبه های ماشینی در ابعاد متنوعی تولید و بافت می شود و این باعث افزایش مصرف بیشتر انها شده است.

یکی از تولیدات پر فروش گبه ها در استفاده در راه پله ها و راهرو ها است که به صورت متری تولید می شود و با ابعاد متنوعی که دارد می توان در بیشتر جاها از ان استفاده نمود و به همین دلیل انگبزه مشتریان را برای خرید این نوع مدل گبه ها  بیشتر نمودده است.

و حتی از گبه ها به عنوان کناره نیز می توان استفاده نمود که انها نیز به مانند فرش های کناره متری ابعاد مختلفی داشته و می تواند باقیمت های مناسبتری که نسبت به فرش های ماشینی دارد جایگزین انها گردد.

 

گبه فرش فانتزی

 

قیمت فرش گبه ماشینی کاشان

 

مراکز فروش انواع فرش گبه و دیگر انواع آن را هم در نوع دستی و هم در نوع ماشینی به فروش می رسانند. قیمت هر کدام از آن ها همانطور که می دانیم متفاوت می باشد و قیمت فرش گبه دستباف گرانتر از نوع ماشینی می باشد.
قیمت فرش گبه دستباف از قیمت نزدیک به ۳ میلیون تومان آغاز می شود و تا قیمت های بالاتری نیز ادامه می یابد. از این رو فرش های ماشینی قیمت مناسبتری نسبت به نوع دستی داشته و از این رو فرش گبه ماشینی و فانتزی جایگزین بسیار خوبی برای برای نوع ماشینی می باشد.
فرش های متشینی گبه فانتزی بسیار مقاوم تولید می شوند و بسیار نرم و با کیفیت می باشند.

 

 

فروش فرش گبه فانتزی  کاشان به قیمت عمده

 

 

قیمت گبه فرش فانتزی بسیار مناسب می باشد و از زیبایی خاصی برخوردار است. شکل این گونه کالا از اشکال مختلفی تشکیل شده است و هر کدام برای هر محلی از خانه بسیار مناسب است.
قیمت این نوع فرش از حدود۳۰۰ هزار تومتن در بازار آغاز می شود و ادامه می یابد. فروش عمده این کالا نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد که در این صورت قیمت محصول کاهش می بابد.
معمولا در خرید و فروش فانتزی این کالا قیمت آن به قیمت تولیدی به فروش کی رسد و سود زیادی روی آن کشیده نمی شود. در صورت خرید محصول به صورت خرده و البته به طور مستقیم از تولید کنندگان محصول،می توان گفت قیمت آن به همان قیمت عمده فروخته می شود. زیرا واسطه ای در خرید محصول وجود نداشته و خرید و فروش به صورت مستقیم انجام می گیرد.

سایت های اینترنتی مجموعه بافت کاشان با ایجاد بستر اینترنتی مناسب انواع گبه و گلیم فرش های ماشینی را از بهترین تولید کنند گان کاشان برای مشتریان در سراسر کشور فراهم اورده و در زمینه صادرات این محصولات نیز فعالیت می نماید.

برای خرید گبه ماشینی و انواع محصولات فرش می توانید با شماره های زیر سفارشات خود را ارایه داده و  از مشاوره مدیریت فروش ما نیز بهره مند گردید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

گبه های جدید

انواع فروش گبه های جدید از کارخانه کاشان

گبه ها از اثار زیبایی هستند که که جزؤ اولین زیراندازهای بشری بوده که به …

کانال تلگرام