فروش فرش
خانه / فرش های فانتزی / مرکز خرید گلیم فرش فانتزی با قیمت کارخانه

مرکز خرید گلیم فرش فانتزی با قیمت کارخانه

مرکز خرید گلیم فرش فانتزی با قیمت کارخانه از شهر کاشان با بهترین کیفیت وقیمت های عمده با ارسال کالا به تمام شهر های ایران

 

خرید گلیم فرش فانتزی

کاشان تولید کننده فرش های فانتزی

گلیم از دسته فرش های فانتزی است  که شهر کاشان به عنوان اصلی ترین تولید این فرش های فانتزی است که با تولید انبوه این محصولات در داخل کشور رتبه اول ان دارا می باشدکه با تولید این محصول موجب کار افرینی و اشتغال زایی زیادی شده که با فروش بالایی از این محصول رو برو بوده است.

از بهترین مواردی که می توان برای گلیم فرش های ماشینی جدید می توان گفت طرح های سنتی و زیبای  این گلیم ها فانتزی است که از طرح های قدیمی و سنتی اقتباس گرفته است.

گلیم ها ی ماشینی در انواع مختلف تولید و کاربرد داشته که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و دستگاه های مختلفی به تولید ان می پردازند.

 

 

گاها بعضی از تولید کنندگان شهر کاشان تنها به تولید این فرش های فانتزی لز قبیل گبه و گلیم پرداخته و بعضا در کنار تولید فرش ، فرش های فانتزی را نیز تولید نموده تا جوابگوی مشتریانی که علاوه بر فرش از این نمونه فرش های فانتزی را خواسته باشند را بدهند.

کیفیت این گلیم های فانتزی بستگی به نوع الیاف و تراکمی دارد که در بافته این محصول نقش داشته و می تواند بر وزن گلیم تاثیر گذارد که یکی از شاخصه های مهم خریداران می باشد.

گلیم ها امروزه از صادرات خوبی روبرو بوده که بیشترین وارد کنندهای گلیم هاکشور های همسایه می باشند که مورد پسند انها قرار گرفته است.

 

 

خرید گلیم فرش فانتزی عمده

از بهترین شاخصه های گلیم ها قیمت انها می باشد که به واسطه نوع الیاف به کار برده در انها قیمت مناسبی نسبت به دیگر محصولات حوزه فرش داشته و این باعث فروش بیشتر این محصول شده است.

مجموعه سایت های تجاری ما با توجه به نیاز زیاد مشتریان با فراهم اوردن بهترین گلیم های فانتزی از کارخانه های تولید کننده این محصول به صورت عمده و با قیمتی های برابر کارخانه در دسترس انها قرار داده است.

 

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گلیم فرش

قیمت عمده گلیم فرش اصل در بازار

برای آگاهی از قیمت عمده گلیم فرش اصل در بازار، می توان به نمایندگی های …

کانال تلگرام