فروش فرش
خانه / پشتی فرش / مرکز تولید و فروش پشتی فرش با قیمت عمده

مرکز تولید و فروش پشتی فرش با قیمت عمده

مرکز تولید و فروش پشتی فرش ، پشتی دیواری جدید و پشتی منزل کاشان با قیمت های  عمده به صورت اینترنتی در سایت های بافت کاشان در  اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 

فروش پشتی فرش

 

پشتی فرش طرح های سنتی و جدید

 

پشتی ها از جمله اقلامی هستند که از زمانهای قدیم در خانه ها  مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه نیز از اقلامی است که به صورت های گوناگون در مناطق مختف کشور با مدلهای متنوع مورد استفاده قرار می گیرد.

پشتی ها علاوه بر جنبه راحتی در خانه از نظر زیباییی برای زینت خانه ها مورد توجه مردم می باشد.

از بهترین و پر مصرف ترین پشتی ها در حال حاضر در کشور ما پشتی فرش های ماشینی است که طرح های سنتی ان نیز در قدیم بافته و مورد استفاده قرار می گرفته است.

این پشتی ها که همان رویه های فرش ماشینی استفاده می شود طرح های بسیار زیبایی داشته که امروزه توسط دستگاه های بافت فرش ماشینی با کیفیت بالا بافته و در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

 

 

 

 

تولید پشتی های دیواری جدید کاشان

 

کاشان به عنوان اولین و بالاترین رتبه تولید این بافته ها در تولید پشتی فرش های ماشینی نیز جایگاه اول را داشته که طرح های ان بسیار مورد توجه قرار گرفته است

به واسطه دستگاه های به روز و مدرنی که در حال حاضر برای تولید فرش طراحی شده است بافت این رویه های فرش از کیفیت بسیار بالایی تولید می شود این است که افزایش تقاضای این محصول توسط مردم چندین برابر شده است در حالی که بسیاری از تولید کنندگان فرش ماشینی کل ظرفیت تولید شان را به بافت این رویه های پشتی پرداخته اند.

پشتی های جدید فرش  امروزه در ذو مدل پشتی با یونولیت و پشتی پرزی تولید می شود که هر کدام با قیمت های متنوعی در بازار به فروش می رسد.

پشتی های پرزی به مانند پشتی های قدیمی است ولی نوع مواد ان تغییر یافته پشتهای پرزی جدید از دوام و استقامت بیشتری برخوردار می باشند و از نظر حجم نیز کم حجم تر از پشتی های قدیمی و این زیبایی پشتی را دو چندان می نماید.

بسیاری از نمایشگاه ها نیز تنها به فروش پشتی و رویه انها پرداخته که به صورت انبوه این محصولات را به بسیاری از مناطق کشور وحتی خارج از کشور ارسال می نمایند.

 

فروش پشتی فرش

 

قیمت عمده پشتی دیواری با قیمت های ارزان و مناسب

 

قیمت پشتی فرش ها متنوع می باشند و این به واسطه رویه های انها می باشد که موثرترین پارامتر در تعیین قیمت را برای پشتی ها دارد و در نتیجه برای پشتی ها با قیمت های ارزان و مناسب می توان از رویه هایی با قیمت های ارزانتری به کار برد .

رویه پشتی ها در کارخانه های فرش کاشان  همانند فرش ها تولید می شوند و این رویه ها در کنار فرش های ۹متری برای پر نمودن ظرفیت دستگاه تا ۱۲ متری بافت می شود.

در نتیجه تولید کنند گان هزینه  و قیمت کمتری را برای انها در نظر می گیرند.این است که قیمت رویه پشتی ها نسبت به فرش های ماشینی با قیمت های ارزانتری تمام می شود.

پشتی ها بسیار کاربردی می باشند و با توجه به زیاد شدن فضاهای سنتی از قبیل سفره خانه های سنتی مصرف انها افزایش یافته است.

سفره خانه های سنتی جهت سنتی شدن فضایشان نیاز به انواع پشتی های سنتی دارند.که سایت های تجاری ما انواع این پشتی ها را با قیمت های ارزان و مناسب در دسترس انها قرار می دهد.

 

 

فروش پشتی فرش به صورت اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی نیز مبادرت به فروش این محصولات  از طریق سایت های فروشگاهی پرداخته اند که مشتریان می توانند این محصول را از طریق سایت های اینترنتی  تهیه نمایند.

مرکز فروش اینترنتی پشتی های فرش های کاشان در نظر داشته بهترین طرح های پشتی با رویه های فرش زیبا را با قیمت های عمده در اختیار علاقه مندان و مشتریان قرار دهد.

سایت های تجاری بافت کاشان برای ایجاد انواع  فضا های سنتی انواع محصولات از قبیل گبه و گلیم فرش های سنتی و پشتی فرش ها را با طرح های زیبا و با قیمت های عمده در اختیار صاحبان سفره خانه های سنتی قرار می دهد تا بتوانند از بابت خرید راحت واسوده باشند.

فروش اینترنتی پشتی ها و دیگر محصولات ما بسیار در دسترس و اسان بوده و تنوع محصولات ما کار را برای انتخابی دلخواه برای مشتریان فراهم نموده است.

خرید پشتی ماشینی به صورت عمده قیمت های ارزانتری را برای مشتریان فراهم می اورد تا خریدی با صرفه تر و ارزانی را برای انها داشته باشد.

 

 

مناسب ترین پشتی ها برای سفره خانه های سنتی

 

سفره خانه های سنتی امروزه به واسطه میل و توجه مردم به سبک های سنتی هر روز بر تعدادشان اضافه می گردد این سفره خانه ها در هر کجای شهر پیدا می شود و یا برای دلپذیری و نشاط بهتر در جاهایی خوش اب و هوا  صفای دیگری دارد.

یکی از موثر ترین اقلامی که می تواند برای این فضاها مناسب باشد  پشتی سنتی است که مدل های ان بسیار متنوع می باشد.

برای یک فضای دلپذیر  و مطبوع باید از اقلام سنتی که در یاد و ذهن مردم خاطره انگیز باشد استفاده نمود. پشتی فرش ها با سابقه دیرینه ایی که در استفاده انها وجود دارد در این رابطه نقش موثری دارد.

بعضا پشتی را می توان با توجه به سلیقه مشتریان با رویه های گلیم فرش های ماشینی تولید می نمایند که با کف پوش های ان فضا نمایی زیباتر را ایجاد می نماید.

پشتی ماشینی را می توان با قیمت های ارزان و یا گران تهیه نمود و این بسته به سفارش مشتریان می باشد که تا چه اندازه مایل به هزینه برای مکان خود می باشند.

سایت های بافت کاشان با در نظر گرفتن این تقاضا انواع پشتی فرش و پشتی های گلیمی را با شرایط ویژه در اختیار مشتریان قرار می دهد.

مدیریت فروش مجموعه سایت های ما با مشاوره قبل از هر سفارشی در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

قیمت پشتی ماشینی

قیمت پشتی ماشینی کاشان به صورت عمده

قیمت پشتی ماشینی با انواع پشتی های دیواری و خانگی و با ارزانترین قیمت پشتی …

کانال تلگرام