فروش فرش
خانه / فرش های فانتزی / گلیم فرش / مرکز بدون واسطه خرید اینترنتی گلیم فرش راه پله

مرکز بدون واسطه خرید اینترنتی گلیم فرش راه پله

مرکز بدون واسطه خرید اینترنتی گلیم فرش راه پله و راهرو و گلیم فرش راه پله تکی تولید کارخانه های بافت کاشان با قیمت های مناسب و ارزان به صورت اینترنتی در در سایت فروش گلیم فرش دسترس مشتریان قرار می گیرد.

خرید اینترنتی گلیم فرش راه پله

 

خصوصیات گلیم های ماشینی

 

گلیم ،بافته های زیبایی هستند که طرح های زیاد و متنوعی داشته این طرح ها، طرح های  سنتی هستند که از زمانهای دور تا الان بر ان بافته می شده است

از بهترین خصوصیات گلیم درخشندگی بافت انها می باشد که جلوه زیبایی به فضا و دکوراسیون منازل می دهد.

بافتهای گلیم به نحوی است که دوام بیشتری به گلیم می دهد و این جبران نوع جنس ان که از الیاف پا کیفیت پایینتری نسبت به دیگر الیاف می باشد را می نماید.

گلیم ها را به واسطه بافتشان بسیار مناسب برای جاهای پر تردد و پر رفت و امد می باشد و همینطور  به واسطه قیمت مناسب انها می توان  هر چند یک وقت   انها را تعویض و از مدل های جدید استاده نمود.

 

 

گلیم فرش راه پله جدید

 

برای انتخاب یک گلیم فرش راه پله جدید که یک عنصر مهمی در دکوراسیون منزل به شمار می‌رود در ابتدا باید اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید جنس کیفیت طرح گلیم فرش خود را تشخیص دهید که یک انتخاب خوب و با کیفیت و خریدی مطمئن را از دست ندهید .

برای کف پوش راه پله ها بهتر است جنسی از گلیم‌هایی انتخاب کنیم که در آن از نایلون استفاده شده باشد چرا که در جاهای پر رفت و آمدی مانند راه پله و راهروها استفاده از مواد مصنوعی بسیار با دوام و مقاوم بوده و از نظر رنگ بندی و تنوع طیف گسترده‌ای دارد و مناسب برای مفروش کردن جا های جانبی و کم اهمیت است .

بعضی از مشتریان جنس هایی ازگلیم فرش  انتخاب می‌کنند که از جنس پلی استر است که در اکثر گلیم فرش های جدید به کار رفته که می‌توان گفت بعضی از گلیم فرش ها دارای پلی استر با کیفیت و بعضی از گلیم فرش های دارای پلی استر کم کیفیت است .

بنابراین شاید بپرسید که پلی استر در بافت گلیم های فرش های جدید چه اهمیتی دارند پلی استرها حالت پشمالوی گلیم فرش ها را افزایش می دهند .

کارخانه گلیم فرش برای تولید گلیم فرش های راه پله از ترکیب پشم و مواد مصنوعی استفاده می‌کنند آنها بر این اند که ترکیب بسیار بادوام برای راه پله و راهروها می‌باشند.

گلیم فرش راه پله جدید در رنگ های غنی و با بافت زیبا و متنوع و جذاب و ظاهری زیبا تولید می شوند که بسیار پرطرفدار هستند .

گلیم فرش هایی که از پشم بیشتر استفاده شده اند قیمت بالاتری دارند اما در عوض ماندگاری و دوام بالای آن و عدم تعویض زود به زود آن این هزینه را جبران نموده است .

اگر به دنبال ایده های تزیینی ایده آلی برای منازل خود هستید مفروش کردن راه پله‌های منزلتان از مناسبترین مکان هاست که نقش بسزایی در دکوراسیون کلاسیک منزلتان دارد .

همچنین در بعضی از منزل ها و مکان های تجاری دیگری مانند هتلها و مسافرخانه ها و …راه پله ها بعد از گذشت چند سال دچار فرسودگی و کهنگی و شکستگی سنگ ها و یا حتی شکستگی و پریدگی چوب ها می شوند که مفروش کردن این مکان ها از بهترین روش های تزیینی ایده آل برای پوشش دهی است .

همچنین افزایش طرح های زیبا و نقش و نگاره های جذاب و جنس و کیفیت بالا خرید و فروش این محصولات را افزایش داده و مورد حمایت اکثر افراد قرار گرفته است که هم در منازل مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم در اماکن تجاری چون هتل‌ها سفره خانه ها و رستوران ها و غیره .

برای آشنا شدن بیشتر با انواع طرح های فانتزی و کلاسیک گلیم فرش راهرو ها و راه پله ها می توانید مراجعه کنید به سایت بافت کاشان تا برای تکمیل دکوراسیون منزل خود در راهروها و راه پله ها و یا هر مکان دیگر تصمیمی عاقلانه و مطمئن داشته باشید.

 

 

گلیم فرش های ماشینی پله تکی

 

سایت بافت کاشان نقش و طرح بافت های زیبا و خاص انواع گلیم فرش ماشینی برای پله را برای شما آماده کرده است تا شما بتوانید با تصمیم گیری مناسب فضای ایده‌آل و عالی همراه با جذابیت و تنوع را به خانه هایتان بیاورید .

بررسی و جستجو و انتخاب مناسب در تصمیم گیری برای خرید گلیم فرش ماشینی مورد اهمیت است تا بتوانید محصول مورد دلخواه خود را بیابید .

و شاید اصلا با کاربرد فرش و گلیم فرش در راهروها و راه پله ها و یا درب ورودی منزل و یا خانه های دوبلکس آشنا نباشید ما این نگرانی شما را با در اختیار گذاشتن اطلاعات در مورد نحوه کاربرد گلیم فرش در راه پله ها برطرف نموده ایم .

فقط کافیست با یک سرچ به سایت بافت کاشان این اطلاعات را بیابید که به شرح زیر است .

یک پوشش مناسب برای کف پوش پله ها که آسیب دیده و یا بر اثر گذشت زمان رنگ روی آن رفته است .

دو هماهنگ و ست شدن با کاغذ دیواری های منازل و یا رنگ دیواره های راه پله ها و راهروها و دکوراسیون خانه ها.

سه افزایش ایمنی جهت تردد نوزادان در راه پله ها و سالمندان و جلوگیری از سقوط آنان و برخورد سر خوردن آن به پله ها .

چهارجلوگیری از سر و صدا هنگام بالا و پایین آمدن از راه پله ها .

پنج مانع شدن افراد هنگام رفت و آمد از سرخوردگی و لیزی .

شش تزیین راه پله ها و راهروها و ایجاد نماو جلوه‌ای خاص .

هفت قابلیت حمل و نقل آسان و شستشوی زود به زود آن .

هشت دوام و پایداری و مقاومت زیاد در برابر پا خوردگی .

نه قابلیت استفاده در مکان هایی چون منازل مسکونی و رستوران ها و سفره خانه ها و هتل ها و غیره .

برای ثابت نگه داشتن گلیم فرش های رولی و یا تکیه بر روی پله ها بهتر است از گیره های مخصوص و یا بست استفاده شود که موقع شستشو راحت باشد.

چون پله ها کوچک هستند و نسبت به مکان‌های دیگر فضای کمتری را می‌گیرند انتخاب رنگ‌های گلیم فرش باید طوری انتخاب شود که فضا را مدرن و کلاسیک کند با وجود این استفاده از طرحهای فانتزی را در این مورد به شما توصیه می‌کنیم که تنوع بالایی دارد و انتخاب را برای شما آسان می کند .

اگر در انتخاب گلیم فرش راه پله های خود دچار سردرگمی هستید می توانید با مراجعه به سایت بافت کاشان مرکز فروش گلیم از خصوصیات انواع گلیم فرش ها آگاه شوید تا یک خرید قابل اطمینان برای خود رقم بزنید.

 

 

قیمت انواع گلیم راه پله های کاشان

 

قیمت گلیم فرش راه پله بر حسب اندازه و ابعاد مختلف راه پله ها تعیین می گردد و به همین دلیل کارخانه های تولید گلیم فرش انواع گلیم فرش ها را در ابعاد متنوعی تولید می نمایند تا بتواند برای هر راه پله ایی مناسب باشد.

امروزه راه پله ها و راهروها از فضای مهم خانه هستند که در دکوراسیون خانه نقش دارند و به خانه جلوه ای خاصی می بخشند و به همین دلیل اکثر افراد از گلیم فرش های راه پله در طرح های متنوع برای راهرو و راه پله خود استفاده می‌کنند.

جنس و کیفیت و تراکم و رنگبندی های گلیم فرش ها متفاوت است مثلاً شانه های گلیم فرش ها عبارت است از ۵۰۰ شانه ۷۰۰ شانه ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه که روی قیمتهای هرکدام موثرند.

گلیم فرش فانتزی که برای راه پله انتخاب می‌شوند باید دارای خواب کم باشند چرا که خواب بلند یعنی دارای پرزهای بلند میکروب و کثیفی را بیشتر جذب می کنند از آنجا که درراه پله ها زیاد تردد می شود گلیم فرش با پرز بلند مناسب نیست و شستشوی زود به زود را هم سخت و مشکل می‌کند .

هرچه فرش اتاق نشیمن یا فرشهای راهروها و راه پله ها هماهنگ باشند خانه مجلل تر و شیک تر می شود .

گلیم  فرش ها ابعاد و سایزهای متفاوتی دارند بهتر است راه پله و راه هایی که دارای عرض کمی هستند از رنگ های شاد و روشن استفاده شود تا فضا را بزرگتر نشان دهد .

در گلیم فرش های راه پله تکی قیمت ها بر حسب متر مربع مشخص می شود و یه هزینه ایی نیز برای دور دوزی نمودن گلیم فرش بر قیمت ان افزوده می شود که هرچند هزینه ناچیز می باشد.

البته کارخانه های تولیدی ما توانایی تولید هر گونه گلیم فرش در طرح و رنگ و نقش بندی و سایز و ابعاد آن را دارد که بسته به سفارش مشتری است که خرید اینترنتی و مستقیم از کارخانه بسیار برای مشتریان باصرفه تر است.

 

 

 

 

خرید اینترنتی گلیم فرش راه پله

 

گلیم فرش ها را  در جاهای مختلفی استفاده می نمایند که یکی از جاهایی که استفاده زیادی از ان می نمایند راه پله ها و راهرو ها می باشد که این بین خانواده ها بسیار شناخته شده می باشد قبل از گلیم ها از فرش های ماشینی بیشتر به صورت کناره برای ره پله ها استفاده می شدند  ولی با امدن گلیم ها این نوع محصول را مناسبتر برای این مکانها دیدند و بسیار از ان استقبال نمودند.

ابعاد گلیم راه پله  متفاوت بوده و برای این مصرف در اندازه های متنوعی تولید می شود تا برای هر اندازه ایی مناسب باشد معمولا  این ابعاد از عرض۰٫۸۰سانتی متر تا ۳ متر متغیر بوده که برای تمام اندازه ها مناسب باشد.

مشتریان برای خرید انواع گلیم فرش راه می توانند به فروشگاه گلیم فرش در سراسر کشور مراجعه نموده و محصول خود را انتخاب نمایند و با به صورت اینترنتی از طریق سایت های فروش گلیم خریدی راحتر و اسانتری را تجربه نمایند.

مجموعه اینترنتی ما با ار تباط با بهترین کارخانه های تولید گلیم و گبه  شهر کاشان انواع متنوع این محصولات را با مدل های گوناگون به صورت اینترنتی و  با قیمت های مناسب در سایت فروش گلیم فرش در دسترس مشتریان قرار می دهد.

جهت سفارش انوع گبه و گلیم های راه پله و راهرو قبل از خرید با مدیریت مجموعه مشاوره داشته باشید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۲۹۳۹

 

 

 

 

 

مطلب پیشنهادی

خرید گلیم فرش طرح های جدید

خرید گلیم فرش طرح های جدید به صورت عمده

گلیم فرش ها از هنرهای به جا مانده از سالیان دور است که بافندگان در …

کانال تلگرام