فروش فرش
خانه / فرش های فانتزی / قیمت گبه ماشینی ۶ متری کارخانه فرش کاشان

قیمت گبه ماشینی ۶ متری کارخانه فرش کاشان

قیمت گبه ماشینی ۶ متری و انواع ابعاد دیگر گبه های ماشینی تولید و  بافت کارخانه های  کاشان با طرح های زیبا از طریق سایت های ما در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

 

 

انواع مدل های گبه های ماشینی

 

گبه های ماشینی به مانند گلیم فرش ها بر گرفته از طرح های سنتی و قدیمی می باشد طرح ها  ونقشه هایی که  پس از گذر سالیان متمادی و درازی که از ان می گذرد باز حس شادابی و طراوت را برای مشتریان و خریداران به همراه داشته است.

نقش های ساده ولی زیبای گبه ها بسیار مورد توجه مردم واقع شده است و بسیاری از بافندگان در مناطق مختلف کشور و از جمله مناطق غرب کشور به بافت این دست بافت های سنتی و زیبا مشغول می باشند.

با مرور زمان و اسقبال از این طرح های سنتی  سبب شده است که تولید کنند گان  مدل های ماشینی این محصولات را نیز به مانند فرش های ماشینی برای مشتریان عرضه نمایند.

گبه های ماشینی با تنوع رنگ و طرح هایی که دارد توانسته امروزه یکی از پرفروش ترین محصولات فرش باشد گبه های ماشینی بافت های متنوعی دارد که با تراکم بافت قیمت های انها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

 

 

انواع ابعاد گبه های ماشینی

 

گستردگی کاربرد گبه ها به واسطه قیمت های مناسب انها و هم به دلیل بافت با کیفیتی که دارد تولید کنندگان را متقاعد نموده که ابعاد مختلف این محصول را تولید و به روانه بازار بدارند.

ابعاد گبه ها به مانند فرش های ماشینی به مانند ۶متری  ،۹متری و یا ۱۲ متری  بوده و لیکن باز می توان گفت گبه ها از تنوع و اندازه و ابعاد بیشتری برخوردار می باشد.

گبه ها را امروزه در شکل های گرد و یا بیضی و نیم گرد نیز تولید می نمایند که برای پادری و یا پله های ساختمان و یا پاگرد های را هپله ها از انها بسیار استفاده می نمایند.

ابعاد گبه های پادری نیز بسیار متنوع می باشد این مدل گبه ها که به صورت ریشه دار بوده زیبایی خاصی را در وسط اتاق ها و یا راهروها به انها می دهد.

گبه فرش ماشینی یکی از تولیداتی است که هنر را با صنعت در امیخته و باعث ارزش و اعتبار بیشتر تولید کنندگان شهر کاشان شده است.

 

 

 

 

قیمت  انواع گبه ماشینی بافت کاشان

 

همانطور که در بالا گفته شد کارخانه های متعددی در کاشان وجود دارند که در زمینه تولید و بافندگی انواع گبه فعالیت میکنند.

در کاشان به واسطه تعدد کارخانه های گبه و گلیم فرش باعث شده به دلیل رقابت بین انها قیمت های این محصول از ثبات بیشتری برخوردار باشد .

قیمت این گبه ها نسبت به فرش های ماشینی از قیمت پایینتری برخوردار بوده و همین باعث رشد تولید این محصول شده است.

امکان خرید این محصولات به طور مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه با قیمتی مقرون به صرفه امکان پذیر است.

علاوه بر این خرید از نمایندگی های فروش نیز به نوعی خرید مستقیم به حساب می آید درست است که ممکن است قیمت گبه فرش در این روش بالا تر باشد اما با توجه به هزینه های حمل و نقل این هزینه برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود.

در روش دیگر روش های خرید، میتوان خرید از فروشگاه های سطح شهر را نام برد که قیمت خرید از آنجا از سایر روش ها بیشتر است.

 

 

قیمت گبه ماشینی ۶ متری

 

یکی از انواع مدل های مورد پسند مشتریان فرش های ۶متری می باشد که بسیار پر مصرف بوده و در بیشتر جاها نمی توان از انها استفاده نمود.

گبه های ۶متری نیز از همین نوع می باشد که طرح های فانتزی ان بسیار پرفروش بوده است.

قیمت گبه ۶ متری نی زبه مانند تمام محصولات فرش به صورت مترمربع حساب می شود.

گبه های ماشینی در متراژ هاو با قیمت های  مختلفی تولید می شود. قیمت گبه ماشینی ۶ متری در کارخانه های بافندگی فرش کاشان   باقیمت های مناسب به مصرف کنندگان عرضه می شوند.

گبه ها از جمله انواع فرش ایرانی هستند که به دلایل زیر نسبت به سایر فرش ها قیمت مناسب تری دارند:

  • ضخامت بالا ی فرش
  • دقت الگو و طراحی پایین
  • عدم استفاده از نقوش حرفه ای در نقشه فرش
  • و …

این فرش ها هم به صورت دست بافت و هم به صورت ماشینی در بازار عرضه می شوند.

 

قیمت گبه ماشینی 6 متری

 

فروش گبه ماشینی کاشان

شهر کاشان اصلی ترین تولید کننده انواع فرش های ماشینی است. در این شهر کارخانه های متعدد تولید کننده و بافندگی گبه هست.

این کارخانه ها محصولات تولید شده خود را به شهر های مختلف ارسال میکنند و همچنین نمایندگی های فروش خود را در شهر های مختلف گسترش می دهند. به این ترتیب امکان خرید گبه ماشینی در متراژ های متفاوت به صورت مستقیم و عمده امکان پذیر است.

علاوه بر روش مستقیم امکان خرید از فروشگاه های تک فروشی سطح شهر یا سایت های فروشگاهی نیز امکان پذیر است.

خرید این محصولات به گونه ای است که سفارش خود را ثبت کرده و هزینه محصول و حمل و نقل را از طریق پایانه های آنلاین پرداخت کرده و آن را در محل مورد نظر خود دریافت می کنید.

اما این روش در دسترس ترین روش ممکن است که افراد در هر شهر و شهرستانی میتوانند از طریق آن اقدام کنند.

به علاوه امکان خرید اینترنتی نیز وجود دارد که در آن افراد میتوانند سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده و محصول مورد نظر را در محل دلتواه خود دریافت کنند.

در نهایت افرادی که قصد خرید انواع گلیم را دارند با مراجعه به فروشگاه های مختلف و انتخاب محصول مورد نظر خود میتوانند محصولات را به صورت متری یا آماده با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنند.

برای اطلاع انواع قیمت فرش گبه ماشینی ۶ متری با قیمت های مناسب از کارخانه با مدیریت فروش مجموعه ما تماس داشته باشید

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

مطلب پیشنهادی

فروش گبه فرش

فروش گبه فرش با قیمت ارزان و عمده

فروش گبه فرش با قیمت ارزان و عمده با انواع طرح های زیبای گبه ارسال …

کانال تلگرام