فروش فرش
خانه / فرش های فانتزی / گبه فرش ماشینی / قیمت گبه ماشینی ۶ متری کارخانه فرش کاشان

قیمت گبه ماشینی ۶ متری کارخانه فرش کاشان

قیمت گبه ماشینی ۶ متری و گبه های ۹متری تولید و بافت کارخانه های گبه و گلیم فرش کاشان به صورت عمده و اینترنتی به کل کشور عرضه می گردد.

 

قیمت گبه ماشینی 6 متری

 

 

مدل طرح های گبه های جدید

 

گبه هها از اولین زیراندازه های برای تامین نیاز انسان بوده که بسیار طرح های ساده ایی داشته و نوع الیاف ان از پشم گوسفندان بوده است.

فرش ها و گبه های  قشقایی جزو اولین طرح هایی بودند که توسط ایل های منطقه شیراز و توسط عشایر بافته می شده است.

امروزه طرح های جدید گبه با همان طرح های سنتی بافت می شود که هنوز مورد توجه علاقه مندان به سبک های سنتی قرار می گیرد.

گبه ها از جمله انواع فرش ایرانی هستند که به دلایل زیر نسبت به سایر فرش ها قیمت مناسب تری دارند:

  • ضخامت بالا ی فرش
  • دقت الگو و طراحی پایین
  • عدم استفاده از نقوش حرفه ای در نقشه فرش
  • و …

این فرش ها هم به صورت دست بافت و هم به صورت ماشینی در بازار عرضه می شوند.

 

 

 

 

فرش گبه کاشان

 

گبه های سنتی با استقبالی که از انها شده است  تواید کنندگان فرش های ماشینی رابه فکر تولید انواع مدل های ماشینی ان نموده است .اولین فرش گبه ها در شهر  کاشان  تولید شده که  شهرت جهانی را نیز بدست اورده است.

گبه ها بسیار پرفروش هستند و به واسطه نوع بافت انها که شبیه به فرش های ماشینی است مورد توجه مشتریان می باشد.

سبک های گبه های کاشان بیشتر همان سبک های سنتی است و این مزیتی بر این بافت ها می باشد.

علاوه بر ان که امروزه طرح های گبه ها ماشینی تنوع بیشتری پیدا نموده و بعضی از تولید کنند گان برای جلب توجه بیشتر، طرح های فرش های ماشینی را نیز روی گبه ها پیاده می نمایند که طرح های زیبایی پیدا نموده است.

گبه ها  به واسطه طرح های زیبای سنتی که دارد در بعضی از سفره  خانه که قصد ایجاد سبک سنتی را دارند این محصول را برای رویه های پشتی سنتی نیز استفاده می نمایند که جذابیت خاصی را ایجاد می نماید.

 

 

 

قیمت  انواع گبه ماشینی کاشان

 

قیمت گبه ماشینی از فرش های ماشینی درجه یک به مراتب ارزانتر می باشد و این به واسطه نوع الیاف انها می باشد که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

ابعاد گبه ها را به مانند فرش های ماشینی در اندازه های استاندارد ۶،۹و ۱۲متری بافت می کنند و لی مزیت گبه های ماشینی این می باشد که اندازهها متنوعی دیگری هم علاوه بر ان تولید می شود  و با قیمت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

همانطور که در بالا گفته شد کارخانه های متعددی در کاشان وجود دارند که در زمینه تولید و بافندگی انواع گبه فعالیت میکنند. امکان خرید این محصولات به طور مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه با قیمتی مقرون به صرفه امکان پذیر است.
علاوه بر این خرید از نمایندگی های فروش نیز به نوعی خرید مستقیم به حساب می آید درست است که ممکن است قیمت خرید در این روش بالا تر باشد اما با توجه به هزینه های حمل و نقل این هزینه برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود.

در روش دیگر روش های خرید گبه فرش، میتوان خرید از فروشگاه های سطح شهر را نام برد که قیمت خرید از آنجا از سایر روش ها بیشتر است. اما این روش در دسترس ترین روش ممکن است که افراد در هر شهر و شهرستانی میتوانند از طریق آن اقدام کنند.
به علاوه امکان خرید اینترنتی نیز وجود دارد که در آن افراد میتوانند سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده و محصول مورد نظر را در محل دلتواه خود دریافت کنند.
در نهایت افرادی که قصد خرید انواع گلیم را دارند با مراجعه به فروشگاه های مختلف و انتخاب محصول مورد نظر خود میتوانند محصولات را به صورت متری یا آماده با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنند.

 

 

فروش گبه ماشینی کاشان

 

شهر کاشان اصلی ترین تولید کننده انواع فرش های ماشینی است. در این شهر کارخانه های متعدد تولید کننده و بافندگی گبه هست.

یکی از بیشترین نوع فروش گبه ها، گبه های متری می باشند که در نوع خود از تولید بالایی روبرو بوده و  بسیار مناسب برای راه پله و راه روها می باشد که از مصرف بسیار بالایی برخوردار بوده است.
این کارخانه ها محصولات تولید شده خود را به شهر های مختلف ارسال میکنند و همچنین نمایندگی های فروش خود را در شهر های مختلف گسترش می دهند. به این ترتیب امکان خرید انواع گبه در متراژ های متفاوت به صورت مستقیم و عمده امکان پذیر است.
علاوه بر روش مستقیم امکان خرید گبه ماشینی از فروشگاه های تک فروشی سطح شهر یا سایت های فروشگاهی نیز امکان پذیر است.
خرید این محصولات به گونه ای است که سفارش خود را ثبت کرده و هزینه محصول و حمل و نقل را از طریق پایانه های آنلاین پرداخت کرده و آن را در محل مورد نظر خود دریافت می کنید.

برای خرید مناسب انواع گلیم و گبه فرش ماشینی بافت کاشان می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و از راهنمایی مدیریت فروش ما بهره مند گردید.

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

قیمت گبه ماشینی 6 متری

 

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش ماشینی گبه

ارزانترین قیمت فرش ماشینی گبه از کارخانه

گبه های ماشینی با طرح های زیبایش الگو گرفته از طرح های سنتی است که …

کانال تلگرام