فروش فرش
خانه / پشتی سنتی / قیمت پشتی ماشینی کاشان به صورت عمده

قیمت پشتی ماشینی کاشان به صورت عمده

قیمت پشتی ماشینی با انواع پشتی های دیواری و خانگی و با ارزانترین قیمت

پشتی ماشینی چگونه تولید میشود؟پشتی ماشینی بیشتر در کدام شهر تولید می شود؟

قیمت پشتی ماشینی ۳

 

 انواع پشتی های منزل سنتی

 

همانطور که اغلب خانه های قدیمی و سنتی با فرش های ماشینی و دستبافت  در خاطرات همه ما وجود دارد پشتی یا پشتی فرش هم نقش مهمی در حال و هوای ایجاد این خاطرات می‌نماید پشتی یک وسیله در  خانه ها بوده جهت احترام به مهمان برای تکیه  افرادی که از آن استفاده میکردند و همینطور وسیله ایی بود برای زیبایی خانه ها
پشتی زیبنده بسیاری از دکوراسیون منازل ایرانی است که در فضای خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد خانه هایی که با وجود پشتی سنتی ایرانی حس صمیمیت و همبستگی اعضا را در دورهمی های قدیمی به یاد می آورد .

 

قیمت پشتی ماشینی

 

نحوه تولید پشتی دیواری جدید

 

امروز تولید عمده رویه  پشتی فرش ماشینی در کارخانجات فرش کاشان تولید می‌شود رویه های پشتی که با کیفیت ۴۴۰ شانه و  ۱۲۰۰ شانه  تولید شده دارای نقش ونگارهایی بسیار زیبا وجذاب به دست مشتریان میرسد.

رویه های ماشینی پس از انتقال به کارگاههای تولید پشتی معمولا با پارچه های مخمل ساده جهت پشت پشتی  دوخت خورده و با پرز و فوم یا یونولیت فشرده از جنس مرغوب پر شده و برای مصرف‌کنندگان ارسال می شود.

 

امروز بازار پشتی ماشینی در کشورهای همسایه نیز از رونق  خوبی برخوردار است که از پشتی با رویه فرش ماشینی کاشان استقبال نموده اند باتوجه به  اینکه داخل کشور نیز در شهرهای  مختلف از بازار خوبی برخوردار است .
و البته در بسیاری از شهرهای دور مشتریان برای کاهش هزینه که بواسطه اینکه پشتی دارای حجم بوده و ارسال ان داری هزینه میباشد برای کاهش این هزینه تنها رویه را از شرکتهای فرش کاشان تهیه نموده و با ایجاد کارگاه تولید پشتی در شهر خود تولید و به دست مصرف کنندگان می رسانند.

 

قیمت پشتی ماشینی ۲

 

پشتی های خانگی معمولی باقیمت های ارزان

 

یکی از انواع پشتی های معمولی پشتی های ماشینی با رویه های ارزان قیمت هستند که می تواند مورد استفاده سفره خانه ها قرار بگیرند . مشتریان بعضا برای خانه باغ ها و یا استفاده از پشتی ها در حیاط منزلشان برای ایجاد یک فضای سنتی و دل نشین نیاز به پشتی هایی با قیمت های ارزان و معمولی تر دارند که سایت های اینترنتی ما با تولید انواع پشتی های ارزان قیمت و پشتی هایی با قیمت های بالاتر نیاز تمام مشتریان را بر اورده اند

در پشتی های ماشینی قیمت رویه پشتی است که تعیین کننده اصلی برای انها می باشد لذا ما می توانیم در تولید پشتی از رویه هایی استفاده نماییم که از جنس بی سی اف بوده و یا پلی استر که با قیمت های ارزانتری تمام می شود.

پشتی های ماشینی به واسطه رویه های فرش از دوام و کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و این یکی از مزیت های این نوع مدل پشتی ها است طرح های زیبای ان نیز مزید بر ان شده است.

 

 

قیمت پشتی ماشینی

 

قیمت های عمده انواع پشتی های کاشان

 

قیمت  پشتی ماشینی در شهر کاشان به واسطه تولید کنند گان زیادی که وجود دارند می تواند با قیمت های پایینتری در دست مشتریان قرار بگیرد لذا اگر برای مشتریان مقدور نیست که به شهر کاشان بیایند می توانند با همراهی سایت های اینترنتی ما انواع مدل های پشتی را که دوست می دارند با  قیمت بدون واسطه و دست اول از ما در درب منزل تحویل بگیرند.

علاوه بر اینکه قیمت پشتی کاشان  به صورت عمده برای مشتریان از تخفیفات ویژه ایی برخوردار خواهد بوده و ما برای مشتریان از جمله سفره خانه های سنتی نیز به عنوان مشتریان عمده در نظر گرفته و این تخیفات را برای انها در نظر  گرفته می شود.

خرید از سایت های اینترنیتی ما برای مشتریان بسیار با صرفه خواهد بود علاوه بر اینکه مشتریان از مشکلات انتقال و جابجایی کالا را به واسطه حجمی که دارد اسوده خواهند بود.

 

جهت اطلاع از قیمت پشتی ماشینی به صورت عمده وسفارش این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید.

وحید رضا کاظمی:

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

پشتی فرش ماشینی

پشتی فرش ماشینی با قیمت عمده و ارزان جهت سفره خانه های سنتی

پشتی فرش ماشینی و انواع پشتی دیواری جدید و منزل با قیمت عمده و ارزان …

کانال تلگرام