فروش فرش
خانه / گلیم فرش / قیمت روز گلیم فرش سه بعدی در ایران

قیمت روز گلیم فرش سه بعدی در ایران

قیمت روز گلیم فرش سه بعدی در ایران با توسعه تجهیزات تولید در کارخانه های گلیم بافی تنوع گلیم فروش سه بعدی مناسب تر شده است . کیفیت و دوام آن تعیین کند به قیمت روز هستند و از طرفی اندازه گلیم روی قیمت اثر دارد.

گلیم فرش سه بعدی

طرح های گلیم فرش سه بعدی

گلیم فرش سه بعدی یکی از نوظهورترین نوع فرش فانتزی و یا فرش مدرن محسوب می گردد. که با توجه به نوع بافت آن ویژگی برجسته بودن قسمتی از طرح را دارد.
این نوع گلیم فرش های مدرن هستند و بیشتر در اتاق کودکان و اتاق خواب استفاده می شود چرا که آنها را در اندازه های مختلف تولید می کنند تا تمامی افراد بسته به نیاز خرید کنند. طرح های گلیم فرش سه بعدی مناسب اتاق کودک با طرح های جذاب و مناسب پسند سلایق گوناگون بوده است .

گلیم فرش سه بعدی

فروش انواع گلیم فرش سه بعدی

انواع طرح های گلیم فرش سه بعدی را می توان به فانتزی و عروسکی بودن آن نام برد. یکی از دغدغه های والدین ، انتخاب یک فرش و یک کفپوش برای اتاق فرزندانشان می باشد . این سایت گلیم فرش سه بعدی مناسب اتاق کودک را با نرخ قیمت نازلتر آنچه را تصورش را می کنید پیشنهاد می کند.
طرح های گلیم فرش سه بعدی مناسب اتاق کودک با طرح های جذاب و مناسب پسند سلایق گوناگون بوده است .

گلیم فرش سه بعدی

گلیم فرش سه بعدی

گلیم های سه بعدی با تکنولوژی به روز و دستگاه های کاملا اتوماتیک و از نخ های مرغوب و مواد اولیه درجه یک و ضد حساسیت تولید شده اند. این گلیم ها به شکل ۳۲۰ و ۳۵۰ شانه و با تراکم ۷۰۰ و ۹۰۰ در طرح های بسیار متنوع روانه بازارهای فروش می شوند.
این محصول در اتاق کودکان می تواند چشم نوازی خاصی را به اتاق بخشیده می باشد . همچنین فرش سه بعدی قابل شست و شو و قابل جابجایی آسانی و بدون هیچ سر خوردگی در روی سرامیک نگرانی خانواده ها را از بین می برد.
کشورهای اروپایی نیز طرفداران زیادی برای خرید فرش های سه بعدی به شمار می رود که علاقه مندی آنها به هنرهای تولید شده ایران نشان داد. خریداران با خرید اینترنتی گلیم های سه بعدی ،خرید درب کارخانه را و با قیمت پایین تجربه خواهتد کرد.
ما محصولات را به شما معرفی می کنیم و فروشنده ی آن نیستیم . مسئولیت کالا و خدمات پس از فروش و سایر مسائل با فروشنده است.
خرید اینترنتی = آسان و مطمئن

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گلیم فرش

قیمت عمده گلیم فرش اصل در بازار

برای آگاهی از قیمت عمده گلیم فرش اصل در بازار، می توان به نمایندگی های …

کانال تلگرام