فروش فرش
خانه / روفرشی / قیمت خریدعمده روفرشی

قیمت خریدعمده روفرشی

قیمت خرید عمده روفرشی های ممتاز شهر یزد به طرح ها ونقشه های زیبابا قیمت مناسب ارسال به سراسر ایران

خرید عمده روفرشی یک مزیت برای کاهش قیمت برای مصرف کنندگان میباشدبه ان باید توجه داشت.

 

روفرشی

روفرشی

همیشه برای مردم وبیشتر خانم های خانه دار این نگرانی و دغدغه در مورد فرش وجود داشته که کثیف شود فعالیت هایی چون غذا خوردن ویا چای ویابا بازی بچه ها این امکان را می‌دهد که فرش کثیف و یاآغشته به مواد غذایی شود و این نگرانی طبیعی است چرا که شستن فرش دردسرهای خودش را دارد.

باید چه کار کرد

درست است از دیر باز و ازقدیم روفرشی در خانه ها هم به نوعی برای حفاظت فرش ها استفاده شده کما اینکه با طرح ها و نقشه هایی امروزی که تولید می شود باعث زیبایی هرچه بیشتر خانه ها میشود.

 

مزیتهای روفرشی

از مزیت ان همین است که در صورت کثیف شدن به راحتی می‌توان آن را شست و در جای خودش دوباره استفاده کرد.
و برای همین سبک بودن بیشتر خانواده ها در مسافرت ها وگردش هایشان نیز از آن استفاده می کنند.
البته امروز بیشترین تولید کنندگان در شهر یزد می باشد نقشهای های امروزی با طرح ها و مدل های زیبا از نقش گلیم و فرش های دستی نیزالگو می‌گیرد.
در روفرشی مهمترین عامل تعیین کننده را رنگ های متنوعی میدانندکه باعث دلپذیر تر شدن روفرشی میشودکه این کار توسط طراحان  وتولید کنندگان خوش ذوق و سلیقه ایرانی انجام گرفته چرا که اینگونه در بازار بین المللی بین مردمان دیگر کشورها مورد استقبال قرار گرفته است.
برای خرید روفرشی با انواع وطرح ها و مدل های شهر یزد می توانید با کانال های ارتباطی پس دیدن انواع روفرشی ها انها را سفارش خود را ثبت نماید.

قیمت روفرشی های ارزان یزد

 

روفرشی ها با الیاف متنوعی تولید می شود که در بازار مدل های ان وجود دارد الیاف به کار برده در روفرشی ها تعیین کننده  قیمت خرید روفرشی است الیاف مانند نخ ساده از ارزانترین قیمت روفرشی ها برخوردار بوده که بیشتر دو نوع نگ بیشتر در ان به کاربرده نمی شود.

ورفرشی ها با نخ مخمل ساده و یا نخ مخمل شانل از قیمت بیشتری برخوردار بوده که تنوع رنگ و نقشه های ان نیز به مراتب بیشتر می باشد.از دیگر الیاف به کاربرده در روفرشی ها روفرشی ها با نخ های زری دار و یا زرک دار می باشد که طرح های زیبا یی داشته و مشتریان زیادی علاقه به خرید این مدل روفرشی ها می باشند.

ابعاد روفرشی ها معمولا در ابعاد و اندازه های ۳،۶،۹و۱۲متر بوده هر کدام نسبت به اندازه و ابعاد انها قیمت های متناسب را دارا می باشد.

سایت های تجاری ما انواع روفرشی ها با با کیفیت ها و طرح های متنوع را برای مشتریان با قیمت های ارزان و مناسب فراهم اورده و مشتریان می توانند با ارتباط با کانال های ارتباطی پس از ثبت سفارش کالا را در هر کجایی که بخواهند تحویل بگیرند.

 

روفرشی۳۱۱

 

خرید عمده روفرشی های زیبای یزد

 

یکی از خریداران اصلی سایت های اینتنرتی محصولات ما خریداران از انواع روفرشی های  عمده میباشند. که مجموعه برای تقدیر از ان ها شرایط ویژه ایی را برای انها در نظر گرفته تا بتواند انها را به مشتریان ثابت خود حفظ نماید.

مشتریان عمده معمولا از تخفیفات بیشتری برخوردار می باشند. و این خرید عمده هم می تواند برای تولید کنند گان قابل نفع بوده و هم برای مشتریان دارای سود و بهره بیشتری خواهد بود.

خرید روفرشی از مجموعه سایت های اینترنتی ما برای مشتریان دارای امتیازاتی از قبیل

  • خرید اسان و قابل اطمینان
  • قیمت مناسب
  • ارسال بار برای تمام نقاط کشور
  • امکان  صادرات برای خریدارن خارج از کشور

که خریداران ما را به عنوان مشتریان ثابت برای حفظ نموده است.

 

جهت تهیه انواع خرید روفرشی یزد به صورت عمده وجهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

 

کانال تلگرام