فروش فرش
خانه / فرش گبه / فروش گبه فرش با قیمت ارزان و عمده

فروش گبه فرش با قیمت ارزان و عمده

امروزه فروش گبه فرش ها باقیمت ارزان و به صورت عمده در نقاط مختلف ایران مکان پذیر است. کلمه ” گبه ” از گابا فارسی به معنای خام، طبیعی و بدون برش است. این یک فرش خشن و ابتدایی یی است.

این فرش نسبت به انواع دیگر فرش های ایرانی از ظرافت کمتری در بافت برخوردار است و گاهآ ضحامت بالایی نیز دارند. همین علت سبب شده که برخی به این نوع فرش ها “خرسک” نیز میگویند.
این ضخامت و نداشتن ظرافت بیش از حد این فرش ها سبب شده که نسبت به انواع دیگر فرش های ایرانی قیمت کمتری داشته باشند. پایین بودن قیمت این محصول به علاوه کیفیت بالای نوع ایرانی آن سبب شده که طرفداران زیادی را به خود جذب کند. در ادامه به نحوه خرید و فروش این فرش ها خواهیم پرداخت.

فروش گبه فرش

فروش فرش های گبه

فروش این فرش ها به صورت عمده هم دست بافت و هم ماشین بافت انجام میشود. نوه دست بافت آنها معمولآ توسط زن ها بافته شده و اصلی ترین قوم های بافنده آن میتوان موارد زیر را نام برد:

  • کُرد ها
  • لُر ها
  • ایل های قشقایی

نقشه فرش های بافته شده توسط هر قوم با دیگر گروه ها متفدوت بوده وانتخاب رنگ ها سلیقه ای است. در نمونه های ماشین بافت نیز بستگی دارد از کدام سبک الگو گیری شده باشد.
خرید محصولات ماشینی به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه ها امکان پذیر است. علاوه بر این امکان خرید در شهر های مختلف از نمایندگی های فروش این محصولات وجود دارد.
نمایندگی های فروش همچنین امکان خرید غیر حضوری را نیز به مشتریان خود میدهد که سبب سهولت در خرید میشود.

فروش گبه فرش

قیمت گبه فرش ها

گبه فرش ها معمولا نرخ فروش ثابتی دارند که شما با پرسیدن قیمت از چند برند یا فروشنده به چارچوب کلی آن دست میابید. اما باید بدانید که خرید از کارخانه ها به صورت مستقیم مقرون به صرفه تر خواهرد بود زیرا با کاهش واسطه های فروش هزینه های پخش و عرضه پایین آمده در نتیجه قیمت مصرف کننده آن نیز کمتر میشود.
خرید از نمایندگی های فروش نیز نسبت به سایر روش ها قیمت مناسبی دارند اما ممکن است اندکی گران تر از درب کارخانه باشند که با توجه به هزینه های حمل و نقل منطقی به نظر میرسد.

فروش گبه فرش

اما در آخربالا ترین قیمت فروش مربوط به فروشگاه های سطح شهر است انا باید بدانیم که در دسترس ترین محل برای خرید و فروش نیز همین فروشگاه ها هستند. برای خرید انواع فرش گبه با ما در ارتباط باشید.

کانال تلگرام