فروش فرش
خانه / پشتی فرش / فروش ویژه پشتی ماشینی ارزان با عرضه مستقیم

فروش ویژه پشتی ماشینی ارزان با عرضه مستقیم

پشتی های ماشینی که امروز تولید و به بازار عرضه می شود از محصولاتی است که با دستگاه های تولید فرش تهیه وبا قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.برای تهیه پشتی ماشینی ارزان با قیمت های عمده و مناسب می توانید ازطریق سایت های تجاری ما سفارش دهید.اقدام نمایید.

 

پشتی ماشینی ارزان

پشتی ها با طرح های جدید

رویه پشتی ها که به طور دستبافت بافته می شد زمان زیادی را می طلبید تا یک پشتی اماده و در دست مشتریان قرار گیرد .

پشتی های امروزی با طرح های جدید تری که نسبت به پشتی های قدیمی دارد از قیمت ارزانتری برخوردار می باشد.

وجود دستگاه های مدرن در تولید این محصول کار را بسیار راحت نموده است و رویه های پشتی با طرح های متنوعی که تولید می کنند به صورت انبوه جواب گوی مشتریان داخلی و خارجی این کالا می باشد.

کما اینکه مواد داخلی این پشتی ها راهم به صورت مکانیزه و از مواد یونولیت فشرده استفاده می نمایند که کار هرچه بیشتر اسانتر و سریعتر انجام می گیرد.

وجود مشتریان زیادی که رو به طرف این محصول اورده اند نشان می دهد که از طرح های جدید این پشتی راضی بوده و مورد رضایت مشتریان واقع شده است.

 

 

فروش پشتی های ارزان

پشتی فرش ها را می توان در کیفیت های متنوعی از جمله ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰  شانه را به مانند فرش ها در بازار یافت  اما به دلیل پاخور نبودن پشتی  به کیفیت انها به مانند فرش  توجه نمی شود ودر عوض به نقش و نگاره های پشتی فرش  توجه بیشتری می شود اما دلیل دیگری که به پشتی های با تراکم بالا مورد استقبال قرارگرفته به علت ریز بافت بودن انها نقشه ها زیباتر جلوه گری می نماید وزیبایی بیشتری خواهد داشت.

از بهترین این بافته ها به صورت ۱۲۰۰شانه در طرح های فوق العاده زیبا تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

برای خرید و استفاده انواع این طرح های زیبا می توانید از طریق  فروشگاه های اینترنتی از مزایای پشتی ماشینی ارزان با قیمت های مناسب و ارزان اقدام نمایید.

 

 

مدیریت فروش

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

 

 

کانال تلگرام