فروش فرش
خانه / پشتی سنتی / خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

خرید پشتی های سنتی جدید به صورت عمده

پشتی های سنتی جدید در انواع مختلف پشتی ترمه سنتی یزد و انواع پشتی فرش های بافت کاشان در ابعاد و اندازه های متنوع در سترس مشتریان شهر های بزرگ اعم از تهران و دیگر شهر ها قرار گرفته است.

 

پشتی سنتی ۱۴

 

پشتی های سنتی جدید

 

پشتی های سنتی جدید از یکی از ملزومات اصلی جهت برای خانواده‌ها محسوب می شود که دوست دارند خانه هایشان را به سبک سنتی طراحی نمایند. کما اینکه پشتی ایرانی یکی از اسباب منازل در قدیم بوده و همیشه این حس  سنتی بودن را در میان مردم داشته.

پشتی های طرح ها و مدل های متنوعی دارد ک امروزه نیز بر تنوع ان اضافه می شود و این به واسطه استقبال مردم از این کالا می باشد. مردم ایران پشتی ها را نمادی از سنت و قدمتی می دانند که در ان صفا و صمیمیت موج زده و انرا دوست می دارند.

از انواع مدل های این مدل پشتی ها که امروزه نیز بعضا از انها استفاده می کنند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • پشتی قالی یا پشتی فرش ها
 • پشتی های مبلی
 • پشتی های خلیجی یا عربی
 • پشتی های ترکمن
 • پشتی شاه نشین و ترمه

این پشتی ها اکثرا قدمت دیرینه ایی داشته است که امروزه نه به عنوان یک وسیله راحتی بلکه از انها ابزاری به عنوان تزیین خانه ها از انها به وفور استفاده می شود.

در جایی که پشتی های جدید امروزی با طرح ها و نقشه های الگو گرفته از فرش های  ماشینی تنوع و زیبایی خاصی را به خانه ها می‌دهد.

 

 

 

پشتی قالی ویا پشتی با رویه فرش کاشان

 

شاید یکی از قدیمی ترین نوع پشتی ها پشتی های فرش بوده که در قدیم از رویه های قالی دست بافت که بیشتر در کاشان توسط زنان روستایی بافت می شده مورد استفاده قرار می گرفته است.

این نوع پشتی ها ابعاد مختلفی داشته و بافنده با توجه به نقشه طراحی شده ان را بافت می نموده است.

امروزه با توجه به قدمت این نوع پشتی ها و میل وعلاقه ایی که به فرش های کاشان دارند این نوع پشتی با رویه فرش به صورت ماشینی و با دستگاه های بافت فرش تهیه وبرای پشتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع مدل پشتی طرح های متنوع داشته وبا طرح و نقشه هایی شبیه فرش باعث زیبایی بیشتر اتاق و سالن پذیرایی منازل می گردد.

از مهمترین نوع پشتی فرش های ماشینی می توان به طرح هایی به مانند

 • طرح افشان
 • طرح کهکشان
 • طرح حوض نقره
 • طرح ناردون
 • طرح اترین
 • باغ معلق

اشاره نمود که کماکان یکی انواع پر فروش پشتی ها به حساب می اید.

اما ببینیم چه تفاوتی بین پشتی های قدیمی و پشتی ماشینی جدید وجود دارد.
یکی از معایب پشتی های سنتی قدیم وزن سنگین آنها به واسطه مواد به کار رفته در آن بود که بیشتر از پشم و پنبه بود و این باعث اشکال در جابه‌جایی در آن می‌شد و یا اگر کثیف می‌شد شستن و تمیز کردن آن معضلی دیگر بود.
ولی امروزه با بکار بردن روش های جدید مثل یونیت فشرده به جای پنبه یا پشم این پشتی ها بسیار سبک بوده و بواسطه همین به راحتی قابل حمل بوده و در صورت کثیف شدن رویه آن راجدا کرده و به راحتی شسته شده دوباره می توانند از ان استفاده نمایند.
به واسطه  این مزایا و و قابلیت هااست که امروزه کماکان پشتی های جدیدجایگاه خود را در بین مردم حفظ نموده و از  استقبال خوبی برقرار است.

برای خرید پشتی ماشینی در انواع مدل ها و طرح های انها می توانید با شماره های فروش تماس داشته و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 

پشتی های سنتی شاه نشین و ترمه

 

یکی دیگر انواع پشتی سنتی پشتی هایی به نام شاه نشین و یا خان نشین می باشد که به پشتی سنتی ترمه نیز معروف می باشد که طرح های جدید ان بسیار زیبا و پر مصرف می باشد.

زادگاه این نوع پشتی را شهر یزد می دانند که بعضا به پشتی سنتی یزد نیز شناخته شده می باشد وشهر یزد در تولید این نوع مدل پشتی ها شهر می باشد ولی به واسطه استقبال زیاد مردم از این نوع پشتی ها امروزه شهر های دیگری به مانند اصفهان، قم و کاشان نیز در تولید این نوع پشتی ها به شهره بین مردم رسیده اند.

پشتی های شاه نشین بیشتر با پارچه های ترمه و یا پنل تولید می شود که کارخانه های تولید ان بیشتر در شهر یزد می باشد.

این نوع مدل پشتی بسیار زیبابوده و زیبایی خاصی را به منازل می دهد.

پشتی ترمه و یا شاه نشین به صورت ست های ۵،۷و۹تیکه تولید می شود که مشتریان می توانند با توجه به نیازشان انهار ا تهیه نموده و مورد استفاده قرار بدهند. به عنوان مثال ست ۹تیکه این مدل پشتی عبارت می شود از

 • دو عدد پشتی تکیه
 • تشک برای نشیمن
 • دو عدد زیر دستی رولی
 • دو عدد مثلثی
 • دو عدد کوسن

که در ست ۷تیکه دو عدد کوسن و در ست ۵تیکه دو عدد مثلثی از ان ها کم می گردد.

مسلما قیمت این نوع مدل پشتی با توجه به نوع پارچه که از پارچه ریز بافت و یا درشت بافت استفاده شده باشد متفاوت بوده و همچنین نوع پرز استفاده شده در ان در تعیین قیمت های ان موثر میباشد.

 

پشتی های عربی ویا پشتی خلیجی

 

یکی دیگر از مدل های پشتی های سنتی پشتی های عربی ویا خلیجی می باشد که مصرف عمده ان بیشتر در شهر های جنوبی کشور ویا کشور های همسایه می باشد طرح های ان نیز از تنوع زیادی برخوردار بوده و شاید یکی از مراکز تولید ان شهر قم و اصفهان می باشد.

این مدل پشتی را به پشتی صدفی نیز می شناسند که طرح های بسیار زیبایی دارد.

پشتی ها خلیجی از فوم فشرده سرد در انها به کار برده شده و بعضا برای استحکام بیشتر انها از فوم های ریباند که حالت انعطاف بیشتری دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

پشتی های خلیجی از یک عدد پشتی ویک تشک و دو دسته تشکیل می شود که بعضا دو عدد کوسن به ست ان اضافه می گردد .

شما مشتری ها میتوانید برای تهیه و خرید پشتی سنتی از هر مدلی که دوست داشته یاشید با مراجعه به سایت های بافت کاشان انتخاب خود را سفارش داده و در اسرع وقت در هر کجا که خواسته باشید تحویل بگیرید.

 

 

خرید پشتی های سنتی به صورت عمده و تکی

 

سایت های اینترنتی ما برای سهولت کار مشتریان در صورت عدم فروشگاه مناسب در حومه انها جهت عدم حضور سایت های تجاری را راه اندازی نموده که مشتریان بتوانند با خیالی اسوده و در هرکجای از کشور باشند انواع این پشتی ها را دردسترس داشته باشند.

همچنین سایت های تجاری بافت کاشان راهکارهای مناسبی را فراهم نموده تا مشتریان از کشورهای هسایه نیز بتوانند در صورت تمایل برای خرید انواع ای نع پشتی ها پس انتخاب محصول خود این مکالا را در کشور و شهر خود تحویل بگیرند.

پشتی های سنتی به واسطه حجمی که دارند برای مشتریان جهت حمل انها کمی دشوار میباشد به همین واسطه خرید اینترنتی این کالا بسیار مناسبتر میباشد تا بتوانند به راحتی این کالا را در درب منزل تحویل بگیرند.

جهت خرید این انواع محصولات ما بادیدن از طریق سایت های اینترنتی بافت کاشان محصول خود را سفارش داده و از راهنمایی مدیریت فروش ما بهرمند گردید.

وحیدرضاکاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

      پشتی سنتی ۱۵

مطلب پیشنهادی

فروش پشتی فرش

مرکز تولید و فروش پشتی فرش با قیمت عمده

مرکز تولید و فروش پشتی فرش ، پشتی دیواری جدید و پشتی منزل کاشان با …

کانال تلگرام