فروش فرش
خانه / پشتی سنتی / خرید پشتی سنتی ارزان به صورت عمده از کاشان

خرید پشتی سنتی ارزان به صورت عمده از کاشان

خرید پشتی سنتی ارزان و انواع پشتی های منزل و پشتی های دیواری با رویه های فرش بافت کاشان با قیمت های معمولی و ارزان به صورت عمده در سایت های اینترنتی ما در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

 

 

جدید ترین انواع پشتی سنتی منزل

 

پشتی های منزل از جمله اقلامی هستند که از دیرباز مورد استفاده خانواده های ایرانی قرار می‌گرفته است

امروزه نیز با توجه به طرح ها و سبک های به روز و مدرن ولی پشتی ها جایگاه خود را در بین مردم دارد.

پشتی های جدید منزل با طرح های سنتی هنوز هم بسیار مورد توجه مردم و از جمله صاحبان سفره خانه های سنتی است که پذیرای طرح های سنتی می باشند

البته طرح های پشتی های جدید و از جمله پشتی های منزل ماشینی بافت کاشان بسیار ارتقا پیدا نموده و بسیار زیباتر و متنوع تر شده است.

هماهنگی بین طرح های فرش های ماشینی و پشتی های کاشان عاملی شده که مشتریان انگیزه بیشتری برای خرید این پشتی ها پیدا نموده اند.

 

قیمت پشتی های سنتی

پشتی های سنتی به واسطه طرح ها و نقشه های زیبایی که دارد از استقبال خوبی بین خانوداه ها رورو بوده است این محصولات بسیار پر تنوع می باشد و طرح هایی که از قدیم تا به امروزه حتی به عنوان تزیین نیز در خانه ها از انها استفاده می نمودند.

مدل هایی به مانند پشتی های ترمه و پشتی مبلی از نمونه بارز پشتی های سنتی است و همچنین پشتی فرش های دستبافت قدیمی نیز از نمونه های رایجی بوده که به وفور از انها استفاده می نموده اند.

امروزه هم پشتی فرش های ماشینی با طرح های جدید وارد بازار شه اند و هم پشتی سنتی ترمه و نوع جدید انها که به پشتی های پانل معرف می باشد که دارای طرح های بسیار زیبایی می باشد.

این پشتی ها در مدل های متنوع تولید می شود که مدل های ان در ست های  ۵تیکه و۷و۹تیکه به بازار عرضه می شود که داری قیمت های متفاوتی می باشد.

قیمت و نرخ پشتی سنتی با توجه به پارچه های ان مشخص می شود که بیشترین نقش را در تعیین قیمت پشتی دارد که هرچه تراکم پارچه بیشتر باشد و یا به اصطلاح ریز بافت تر باشد از قیمت بالاتری برخوردار بوده و پارچه های با تراکم پایینتر پشتی های ارزانتری را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

سایت های مجموعه ما انواع این پشتی ها رابا قیمت های ارزان و مناسب با دوختی با کیفیت در دسترس مشتریان در سراسر کشور قرار داده و مشتریان می توانند انواع این پشتی ها بدون حضور در درب خانه تحویل بگیرند.

 

خرید پشتی سنتی ارزان

 

عرضه انواع پشتی های معمولی با قیمت های عمده

 

امروزه اکثر مردم در این فکراند که به جای پشتی در خانه های خود از مبل و راحتی استفاده کنند اما باید دانست که هنوز هم پشتی های خانگی طرفداران خاص خود را دارند به خصوص پشتی های دیواری با طرح سنتی و زیبا هنوز در بعضی خانه‌ها و سفره‌خانه‌های و رستوران ها و … جای خود را حفظ نموده است

قیمت پشتی معمولی در پشتی فرش ها را میتوان از رویه هایی با جنس بی سی اف و یا گلیم فرش های بافت کاشان استفاده نمود که انها نیز طرح های متنوع دارد .

سایت اینترنتی ما در شهر کاشان که تولیدکننده انواع پشتی های منزل و دیواری است را در خدمت مشتریان به سراسر کشور ارسال می نماید که انواع قیمت پشتی معمولی را به صورت عمده و ارزان و با توجه به سفارش مشتری در دسترس انها قرار می دهد.

 

خرید پشتی سنتی ارزان

 

بهترین قیمت پشتی سنتی ارزان جهت سفره خانه ها

 

سفره خانه های سنتی یکی از خریداران اصلی این محصول به حساب می ایند  که هر روز نیزبر رونق آنها اضافه می‌شود

مساله ای که است این که وجود سفره خانه های سنتی در سطح شهر ها هر روز بیشتر می شود و چه عاملی باعث شده که مردم گرایش به چنین مکان هایی داشته باشند.

چرا که مردم فرهنگ اصیل و کهن کشورشان را دوست داشته و در کنار آن احساس خوبی به دست می آورند. به  همین واسطه سفره خانه های سنتی را ماوای خوبی میدانند که مدت زمانی هر چند کوتاه به فضای سنتی ان دل خوش کرده و با تکیه دادن به پشتی ها  کمی از این فضای پر هیاهو اسودگی خاطر دریافت نمایند.

این است که تمایل مردم به طرف این سبک های سنتی به مراتب بیشتر شده است.

پشتی .گلیم و گبه های ماشینی طرح سنتی ملزومات و محصولاتی هستند که این فضا ها را هر چه به بیشتر به این فضا های زیبا و دلنشین گره می زند.

معمولا موسسین سفره خانه های سنتی به دنبال پشتی با قیمت معمولی و ازان می باشند که می توانند با همراهی سایت های ما سفارشات خود را ارایه نمایند.

قیمت این پشتی با قیمت رویه پشتی تعین می شود که رویه هایی با قیمت های ارزانتر مناسب برای سفره خانه ها می باشد.

 

خرید پشتی سنتی ارزان

 

 

تولید انواع پشتی های دیواری جدید با قیمت های مناسب

تنوع و تولید بسیار پشتی های دیواری و خانگی باعث شده مشتریان از این محصول با هماهنگ کردن بخش های مختلف خانه های خود به نظم و دکوراسیون منزل جلوه زیبایی ببخشند

همچنین خرید از تولید کنندگان که بی واسطه می باشند برای آنها سودآور و به صرفه است که بهترین محصول را با کیفیت عالی از کارخانه‌های تولیدی خریداری نمایند شهر کاشان از بزرگترین تولید کننده های انواع پشتی های ماشینی با قیمت عمده در طرح های مختلف و متفاوت است که انتخاب این محصول را برای مشتریان آسان نموده است مشتریان به آسانی می توانند برای خرید محصول خود سفارش دهند و پشتی های خانگی با کیفیت عالی را در محل مورد نظر دریافت کند.

 

 

خرید انواع پشتی های سنتی ارزان

 

خرید پشتی سنتی برای ایجاد یک فضای بسیار دل انگیز سنتی و دلنشینی بسیار لازم می باشد.که کارخانه های فرش ماشینی شهر کاشان نیز با درایت و استقبال مردم تولید انبوه این محصولات روی فرش گلیم و گبه را در کار خود قرار داده است.

شهر کاشان انواع پشتی های سنتی و خانگی درجه یک را نسبت به قیمت عمده و ارزان است به مشتریان عزیز ارسال می‌کند البته ممکن است هر فردی در شهر خود کارخانه تولیدی انواع پشتی های منزل را نداشته باشد که با مراجعه به این سایت اینترنتی ما می تواند برایش این امکان فراهم شود که انوع پشتی های خانگی و دیواری خود را بدون واسطه و مستقیم از کارخانه های تولیدی شهر کاشان و با قیمت پشتی ارازن  تهیه کند

که به دلیل وجود رقابت های بین تولیدکنندگان این شهر از تنوع و رنگ بندی های زیاد و متنوعی که بین تولیدکنندگان رایج است را با فرش و گلیم خانه خود هماهنگ کند مزیت دیگر خرید پشتی از کارخانه‌ها به طور مستقیم ارزان بودن آنها است که چون بدون واسطه می باشد برای آنها مناسب تر قرار می گیرد.

 

مجموعه سایت های تجاری ما بهترین طرح های  پشتی های سنتی و گلیم و گبه را با بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

tarhbastan@gmail.com

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

 

 

 

مطلب پیشنهادی

انواع پشتی ماشینی

مرکز تولید انواع پشتی ماشینی

مرکز تولید انواع پشتی ماشینی  و پشتی های دیواری و خانگی در غرب و جنوب …

کانال تلگرام