خرید و فروش پشتی

کسی نیست که وجود پشتی های سنتی با طرح های زیبا را در خانه های قدیمی به یاد نیاورد پشتی های که استفاده از انها برای مهمان نشانه ادب و احترام از مهمانها می بوداین پشتی ها با رویه ای فرش زیبایی خاص را به خانه ها می دهد. خرید و فروش پشتی با قیمت مناسب و عمده در فروشگاه های اینترنتی ما با طرح های زیبا برای تمامی مشتریان فراهم می باشد.

خرید و فروش پشتی

 

طرح های زیبای پشتی

 

امروزه نیز پشتی ها با تنوع طرح های متنوع که تولید می شود هنوز هم مهمان خانه های ما ایرانی ها می باشد  و رونق خوبی در تولید این محصولات به وجود اورده است.

این طرح های زیبا و منحصر به فرد که هروزه به تنوع انها افزوده می شود تولید کارخانه های فرش کاشان می باشد که قدمتی دیرینه در تولیدات این بافته ها از جمله فرش داشته وبه نوعی قطب تولید این محصول را در کشور به دست اورده است که با شهرت جهانی نیز مطرح  می باشد.

 

 

مرکز خرید و فروش پشتی های جدید

 

از مزایای مطرح این تولیدات به واسطه ازدیاد رقابت در این صنعت هر روزه برای جلب نظر مشتریان بر کیفیت و تنوع طر ح های انها اضافه می شود تا بتوانند در تولید این محصول بازار بیشتری را سهم خود نمایند و این پشتی ها از جمله همین محصول می باشد تا مدل های متنوع فرش ها را روی انها پیاده سازی  نمایند تا زیبایی بیشری را داشته باشد.

یکی از مصارف زیاد این پشتی در سفره خانه ها ویا در مساجد وتکایای مذهبی بود که ان فضای سنتی خود را هنوز بیشتر حفظ نموده است.

سایت های تجاری ما با ارتباط با انواع کارخانه های فرش کاشان یکی از مراکز اصلی خرید و فروش پشتی کشور سعی بر ان داشته تا بهترین این طرح های زیبا را با کیفیتی مطلوب به مشتریان خود به تمام نقاط کشور ارایه نماید.

 

 

برای سفارش انواع این پشتی ها با مشاوره با ما طرح های مورد پسند خود را تهیه نمایید.

مدیریت فروش

وحیدرضا کاظمی

09138701534

 

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!