فروش فرش
خانه / فرش های فانتزی / ارزانترین قیمت گلیم فرش برای راهرو و پله

ارزانترین قیمت گلیم فرش برای راهرو و پله

قیمت گلیم فرش برای راهرو و پله با قیمت های مناسب و عمده به صورت خرید اینترنتی عرضه میشود این گلیم ها به صورت متری و رولی از کارخانه های گلیم و گبه فرش بافت کاشان تولید و بع بازار عرضه می گردد

 

قیمت گلیم فرش برای راهرو

 

 

گلیم فرش های باستانی

 

گلیم از اثار زیبا و ارزشمندی هستند که با استفتاده از تار پوده ها به یک دیگر تنیده شده و این بافته شکل می گیرد این بافته های زیبا امروزه کاربرد های زیادی داشته که یکی از مکانهای مناسب برای استفاده از ان ها راه رو ها و راه پله می باشد برای دریافت انواع قیمت گلیم فرش برای راهرو و راه پله ها با سایت های تجاری ما همراه باشید.

گلیم فرش یکی از اولین زیراندازهایی بوده که بافندگان اولیه تنها برای تامین نیازشان انها را بافته و مورد استفاده قرار می داده اند و امروزه به عنوان یک اثر تاریخی و باستانی ارزشمند نه در داخل کشورمان بلکه در کشورهای دیگر شناخته شده می باشد.
این بافنه ها پرز ندارد وتار و پود به کار رفته در از پشم بز و گوسفند بوده و در اوایل این پشم ها را بدون افزودن رنگی دیگر دران استفاده می نمودند ورنگ ها همان رنگ پشم خود خود گوسفندان استفاده می شد
واقعا چرا این اثر چنان علاقه ایی را در مردم ایجاد نموده که امروزه بسیار از بافندگان  خوش ذوق مناطق کشور به بافت انها مبادرت داشته و به عنوان یک درامد از این بسیار خوب برای انها نیز می باشد.

تفاوت اصلی بین گلیم فرش و فرشها ی دست بافت درا ین است که در فرش های دست بافت این است که در فرش دست بافت تار و پود در کنار یکدیگر توسط شانه بافنده کوبیده شده و در کنار یکدیگر قرار می گیرید و به صورت پرز دار در می اید

ولی در گلیم فرش ها تار و پود به یکدیگر تنیده می شود و به همین واسطه بدون پرز بوده و سطحی هم سطح  و صاف خواهد داشت.

بافندگان، بسیاری از طرح های باستانی که طی سالیان دراز بر روی گلیم های قدیمی نقش زده شده است را امروزه نیز جزو طرح های رایج و اصلی خود قرار داده اند.
نقش های گلیم فرش ها نقشهای خطوط شکسته وهندسی از رایج ترین طرح های است که در بافت این گلیم فرش ها استفاده می شود وامروزه نیز این طرح ها در بافته های دستی و ماشینی به وفور استفاده شده که استفاده زیادی دارد.ومورد توجه و محبوبیت ایرانی شده است.
قیمت گلیم فرش های سنتی با ارزش  و زمانی که صرف ان می شود تقریبا بالا بوده و شاید خیلی از مردم نتوانند انها را تهیه نمایند.

انواع مدل گلیم و فرش مناسب راهرو

 

با ورود صنعت در تمام حوزه های صنایع دستی فرش و قالی های دست بافت جزو یکی از همین صنایع بودند که به سرعت مورد استقبال قرار گرفتند نولید کنند گان کاشانی که در صنعت فرش پیشرو و شناخته شده بودند حالا به فکر این افتادند که دیگر صنایع حوزه فرش را نیز به صورت ماشینی تولید نمایند.

گلیم فرش های ماشینی شاید جزو اولین دست بافت هایی بودند که بعد فرش  ها به صورت ماشینی تولید شدند.

کاشان شاید به عنوان اولین تولید کننده انواع گلیم فرش و گبه های ماشینی می باشد که تجربه دیرنه ایی را در تولید انواع فرش های ماشینی داشته است.

نوع و مدل های متنوعی در کارخانه گلیم فرش در کاشان تولید می گردد که تنوع بافت این محصول باعث افزایش کاربرد انها در جاهایی به مانند راهرو ها و کناره های فرش در اتاق های منازل بسیاری از اماکن دیگر نیز  گشته است.

امروزه انواع گلیم فرش فانتزی  با طرحی الگو گرفته از طرح های سنتی و زیبا و با بافتی شبیه به انها بسیار پر مصرف و کاربردی می باشند که یکی از تولیدات پر مصرف ان به صورت متری و رولی بوده که در جاهایی مثل راهروها و راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

که این گلیم فرش ها به واسطه همسطح و صاف بودن سطح ان ها بسیار مناسب برای این  راه روها و راه پله ها می باشد.که با طرح ها و مدل های زیبایی که در ان به کارفته است در زیبایی این فضا ها بسیار موثر خواهد بود.

گلیم فرش ها در سایزها واندازه های مختلف و متفاوت تولید و به بازار عرضه می شود.

 

 

گلیم فرش کناره ماشینی متری برای راهروها

 

راهروها مکانهای ارتباطی هستند که در بسیاری از ساختمانها و هتل ها و بسیاری از ساختمانهای دولتی و  دانشگاهی وجود دارند.

گلیم فرش های کناره متری بسیار پر مصرف می باشند و این مدل انها در بسیاری از این  راهروها در این  اماکن مورد اسفاده قرار می گیرند.

نمای راهرو ها با کف پوش های زیبای انواع گلیم های متری و با نور پردازی زیبا باعث جلوه گری خاصی در انها می گردد و این زیباییی هرچه بیشتر در منازل و یا هتل ها بسیار مهم  و مورد توجه بیشتری می باشد.

خرید گلیم فرش کناره متری برای مشتریان جهت استفاده در این مکانها بسیار زیاد بوده و شاید در بسیاری از جاه ها از فرش های متری استفاده نمایند ولی به واسطه نوع بافت گلیم ها جلوه گری بیشتری را ایجاد می نماید.

گلیم فرش های متری برای سفره خانه های سنتی نیز بسیار مناسب و زیبا می باشد این طرح ها با پشتی سنتی با رویه های گلیم فرش ها که هماهنگ با زیراندازهای ان می شود جلوه زیبایی را برای این فضا های سنتی ایجاد می نماید. که تاثیر زیادی در جذب مشتریان مینماید.

گلیم فرش های کناره متری طرح های متنوعی داشته و این انتخاب را برای مشتریان بسیار اسان نموده است.

 

 

قیمت گلیم فرش کناره متری برای راهرو

 

راهرو و راهپله های یک ساختمان بسیار پر تردد و رفت و امد می باشند گلیم ها  به واسطه مزیت های قابل توجهی که دارند از جمله  قیمت های مناسب انها و یا سبک بودن و نظافت اسان انها بسیار مورد توجه می باشند.

قیمت گلیم فرش به نسبت فرش های کناره ماشینی پایینتر است و این برای مشتریان که قصد خرید روپله برای ساختمانشان را دارند گزینه بسیار مناسبی می باشد.

گلیم فرش های متری به صورت رولی در کارخانه گلیم فرش  تولید می شوند و در نمایشگاهها با توجه به متراژ نیاز مصرف مشتریان برش زده شده و بعد با دور دوزی جای برش زده  در اختیار مشتری قرار می گیرد.

سایت های اینترنتی ما با فراهم اوردن انواع گلیم فرش های متری ماشینی با قیمت های به روز و برابر کارخانه شرایط مناسبی را برای خریدی با صرفه و رضایت مند برای مشتریان فراهم اورده است.

 

 

 

خرید اینترنتی گلیم فرش راهرویی و کناره

 

خرید های اینترنتی یکی از شیوه های نوین انواع کالاها و خدمات می باشد که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.و یکی از پر فروش ترین شیوه های فروش در دنیا محسوب می گردد.

سایت های مجموعه بافت کاشان با اتخاذ این رویه نو برای رفاه مشتریان در اقصی نقاط دنیا انواع این گلیم و گبه های ماشینی را از بهترین کارخانه های گلیم فرش کاشان تهیه نموده و فروش گلیم فرش را به صورت ایینترنتی در هر جایی که مایل باشند در اختیار انها قرار می دهد.

اعتبار و اعتماد مشتریان به مجموعه ما سرمایه ایی تمام نشدنی است و سعی مجموعه ما این بوده است که هر روزه بر امکانات و خدمات برای رضایت مشتریان اضافه گردد.

برای مشتریان قابل توجه است که با خرید از مجموعه اینترنتی بافت کاشان خرید های بدون واسطه و مستقیم را برای انها در بر خواهد داشت.

برای خرید انواع محصولات ما با مراجعه به سایت فروش گلیم فرش های فانتزی  بافت کاشان خریدی مطمن و اسان را تجربه نمایید.

 

با ما تماس داشته باشید و از مشاوره جهت خریدی مناسب بهرمند گردید.

وحیدرضاکاظمی

مطلب پیشنهادی

خرید گلیم فرش از کارخانه

بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید گلیم فرش از کارخانه

خرید طرح های زیبای گلیم و گبه فرش از بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید گلیم فرش …

کانال تلگرام