فروش فرش
خانه / پشتی فرش / ارزانترین قیمت جفت پشتی با زیباترین رویه فرش

ارزانترین قیمت جفت پشتی با زیباترین رویه فرش

قیمت جفت پشتی خانگی و انواع پشتی های منزل با رویه های فرش بافت کاشان با قیمت های مناسب و ارزان به مشتریان در سراسر ایران عرضه می شود.

 

 

 

 

پشتی منزل

 

انواع پشتی ایرانی را به نام های پشتی خانگی و یا پشتی های منزل و یا پشتی های دیواری نیز می شناسنند. پشتی ها از اقلام سنتی هستند که در خانه های قدیمی جز اقلام ضروری خانه ها به حساب می امد واین پشتی هارا به صورت جفت و یا دوتایی استفاده می نمایند که نمای بیشتری برای خانه داشته باشد. قیمت جفت پشتی را می توانید در سایت های تجاری ما با زیبا ترین طرح ها را مشاهده نمایید.

پشتی از اقلامی بود که بعضا روی جهزیه عروسان گزارده می شد تا در خانه نو از ان استفاده نمایند.

پشتی در طرح های سنتی در هر خانه ایی رایج بود و امروزه با توجه به ماشینی شدن زندگی ها ولی کماکان نبود ان در خانه احساس می شود

به همین واسطه  باز مردم حاضر به کنار گذاشتن این لوازم از جمله پشتی ها نشده اند وباز خریدارن خوبی از این محصولات می باشند.

 

انواع پشتی های سنتی خانگی

 

انواع پشتی سنتی با توجه به موقیت مکانی و قومی در نقاط مختلف کشور با مدلها و انواع مختلف تولید و استفاده می نمایند مانند

  • پشتی خلیجی که بشتر در مناطق جنوبی کشور مصرف می شود ،
  • پشتی با پارچه ترمه سنتی که بیشتر محصول یزد می باشد
  • پشتی های طرح  ترکمن که یکی از قدیمی ترین و رایج ترین پشتی ها بود که مصرف زیادی داشت
  • پشتی یا رویه پارچه مخمل که انهم در نقاط مختلف ویا در کشور های همسایه زیاد ازان استفاده می شود
  • پشتی فرش های ماشینی

 

قیمت یک جفت پشتی  دیواری با قیمت های ارزان و معمولی

پشتی ها دیواری جدید  را باقیمت های متنوعی می توان در بازار یافت می شود و خانواده می توانند با توجه به هزینه ایی که می خواهند برای انها بنمایند انواع انها ار می توان در بازار پیدا نمد.

در انواع پشتی ها رویه های پشتی قیمت انواع انها را مشخص می کنند و به همین دلیل در پشتی فرش های ماشینی رویه هایی که از جنس فرش می باشد همین اثر را دارد . رویه های پشتی به مانند فرش های ماشینی را می توان از الیاف مختلف تهیه نمود.

الیاف بی سی اف در فرش های ماشینی از ارازانترین الیاف می باشد که می توان از انها به عنوان رویه های پشتی استفاده نمود این پشتی باقیمت پشتی معمولی و ارزان به دست مصرف کنندگان می رسد.

این پشتی ها را بیشتر برای سفره خانه ها انتخاب می نمایند و می توان هر از چند سالی برای تنوع تعویض نماییم این پشتی ها را نیز می توان با مواد متنوعی پر نمود و به همین واسطه قیمت های متنوعی را می توان برای انها در نظر گرفت .

عرضه مستقیم  و عمده پشتی فرش کاشان

 

پشتی فرش های ماشینی یکی از رایج ترین مصرف را بین مردم داشته که از دیر باز چه مدل های سنتی و ماشینی ان استفاده زیادی دارد. این پشتی ها با طرح های رایج ۷۰۰،۱۰۰۰،۱۲۰۰شانه با کیفیت فرش و با طرحهای زیبایی که دارد هر روز بر رونق بازار  ان اضافه می شود.

برای خرید پشتی فرش ها و انواع دیگر پشتی ها می توانند مشتریان با  از طریق سایت های ما خریدی مورد دلخواه خود را انتخاب و خریداری نمایند.

سایت های اینترنتی ما با فراهم اوردن انواع پشتی های خانگی و پشتی های منزل شراط را برای مشتریان خوبی را برای مشتریان فراهم اورده است تا انواع سلیقه های این محصول را بتواند جوابگو باشد.

علاوه بر اینکه خرید از سایت های ما خریدی بدون واسطه و با عرضه مستقیم را برای مشتریان فراهم اورده تا مشتریان خریدی رضایت مند را داشته باشند.

از مزیت های خرید اینترنتی از سایت های ما ارسال کالا بدون حضور مشتریان در درب منزل می باشد.

سایت های اینترنتی ما می تواند انواع پشتی ها را به صورت عمده برای مغازه داران و سفره خانه ها تامین نماید.

قیمت پشتی فرش ها به صورت عمده برای مشتریان از تخفیف های مناسبی برخوردار می باشد که مشتریان می توانند از انها بهره مند گردند.

برای سفارش و اطلاع از انواع قیمت پشتی کاشان با طرح های زیبا با ما تماس داشته باشید.

 

مطلب پیشنهادی

پشتی فرش ماشینی

پشتی فرش ماشینی با قیمت عمده و ارزان جهت سفره خانه های سنتی

پشتی فرش ماشینی و انواع پشتی دیواری جدید و منزل با قیمت عمده و ارزان …

کانال تلگرام